Ogrodowa 12,78-132 Grzybowo, PL
+48 884 041 407
APARTAMENTY V@NESSA
Komfortowo wyposażone apartamenty 2-5 osobowe
OD 130
Maks. ilość osób:
Łóżka: 1x łóżko małżeńskie
Wyposażenie apartamentu: pokój z SAT-TV/MPEG4, rozkładana sofa oraz łózko jednoosobowe. Łazienka z wanną z hydromasażem. Kuchnia kompletnie wyposażona, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, expres do kawy, mikrofala, garnki, sztućce, talerze itd. Słoneczny balkon.
OD 150
Maks. ilość osób:
Łóżka: 1x sofa dwuosobowa, 1x łoże małżeńskie
Wyposażenie apartamentu: sypialnia z łożem małżeńskim, pokój z sofą oraz aneksem kuchennym z SAT-TV/MPEG4. Łazienka z kabiną z hydromasażem. Kuchnia kompletnie wyposażona, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, expres do kawy, mikrofala, garnki, sztućce, talerze itd. Słoneczny balkon.
OD 160
Maks. ilość osób:
Łóżka: 2x pojedyncze, 1x narożnik dwuosobowy
Wyposażenie apartamentu: sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, salon z narożnikiem dwuosobowym z SAT-TV/MPEG4. Łazienka z kabiną z hydromasażem. Kuchnia kompletnie wyposażona, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, expres do kawy, mikrofala, garnki, sztućce, talerze itd. Duży słoneczny taras.
OD 175
Maks. ilość osób:
Łóżka: 1x pojedyncze, 1x podwójne piętrowe, 1x narożnik dwuosobowy
Wyposażenie apartamentu: salon z narożnikiem dwuosobowym z SAT-TV/MPEG4, pokój łóżkiem pojedynczym, łóżkiem podwójnym piętrowym oraz z SAT-TV/MPEG4. Łazienka z kabiną. Kuchnia kompletnie wyposażona, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, expres do kawy, mikrofala, garnki, sztućce, talerze itd. Duży słoneczny taras.